Ceviz Masif panel

Yavaş kurutulan bir ceviz ağacının masif panel hali gibisi yoktur. Ceviz masif paneller kolay işlenme özelliği ile her şeye dönüşebilir. İster el aletleri, ister son teknoloji maklineler; onunla çok iyi anlaşır.

See details
Çam masif panel

Sarı Çam da denilen bir ağaç türünden elde edilen masif panel çeşididir. Çam, yapısı gereği elastiktir. Bu yüzden işlenme aşamasında zorluk çıkarmaz. Her türlü müdahaleye uygun bir tarzı vardır.

See details
iroko Masif Panel

İroko başka kıtaların ağacıdır. Anavatanı Afrika’nın artık balta girmiş ormanlarıdır. Çok sert bir ağaç türüdür. Bu özeelikleri ile dayanıklı bir duruş sergiler.

See details
Kayın Masif Panel

Kayın kırmızıyı andıran rengi ile hemen belli eder kendini. Özü serttir. Uzun yıllar kullanımı mümkündür. Torna kullanımına çok iyi uyum sağlar. Boya ve cila çok şık durur.

See details
Kestane masif panel

Oldukça fazla kullanım alanına sahip olan kestane masif panel ürünler, daha çok mbilya üretimi ve dekorasyon malzemesi olarak tercih edilmektedir.

See details
Ladin Masif Panel

Ladin ağacını soymak, işlemek, şekil vermek bir keyiftir. Tuvalin kendisidir adeta. Herşey yapılabilir onunla. Yapıştır, vidala, boya… içinden ne gelirse tamam der Ladin.

See details
Meşe Masif panel

Meşe masif panel ülkemizde ve dünyada en çok tercik edilen türler arasındadır. Meşe ağacının kendine has özellikleri onu vazgeçilmez kılmaktadır.

See details
Sapelli Masif Panel

Sapelli en az değişim gösteren ağaç türlerinden biridir. Kesiminden sonra yapısında değişen tek şey rengidir. Sıkı bir ağaçtır. Genleşme yapma oranı yok denecek kadar küçüktür. Sağlamdır, çatlama yapmaz.

See details
WhatsApp Bize yazın