Kategori
Masif Panel

Masif Panel Ölçüleri

Masif Panel ürünler kullanılacakları alana göre belirli ölçülerde tercih edilebilir. Özellikle eksiz kullanım alanlarında masif panel ölçüleri oldukça önemli bir yer işgal etmektedir. Ağacın türüne göre de sınırlanabilen boyutlar, üretim hattındaki cihazların ebat kapasiteleri ile de değişiklik gösterebilmektedir.

masif panel boyutlarıÜlkemizde tedarik edilebilen masif panel ürünlerde de o yüzden standart üretim ölçüleri bulunmamaktadır. Masif panel üretimi yapan firmaların imalat hattında kullandıkları presler ve hedef kitle tercihlerine göre değişik masif panel boyutları ortaya çıkmaktadır.

Ülkemizde yer alan bazı masif panel üreticilerinin tercih ettikleri masif panel ebatları için firmamıza danışabilirsiniz.

Hemen Ara

Masif panel ölçüleri konusunda oldukça geniş bir yelpazede tercih imkanı bulunmaktadır. Bu sayede ahşap ürünlerin imalatında kullanım alanına göre ağaç türü ile birlikte ihtiyaç olan ebatlarda ta tercih yapılabilmektedir.

Bunların yanında, yukarıdaki sınırları aşan kullanım alanları için ekli masif panel tercihleri de yapılabilmekte, bu sayede sınırların önüne geçilebilmektedir.

masif panel ebatlarıMasif Panel PARK olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik masif panel tedarik hizmeti sunarken, sadece en çok tercih edilen boyutlardaki ürünleri değil, özel projeler için ihtiyaç duyulan ebatlardaki ürünleri de stoklarımızda her zaman bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Üretim hattındaki değişkenlerden müşterilerimizin etkilenmesini engelleyerek, en ekonomik ve en pratik hizmeti sunmaktan her zaman mutluluk duyan ekiplerimiz, yüksek empati duygusu ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Masif Panel ürün çeşitlerimiz ve müşteri odaklı, rekabetçi masif panel fiyatlarımız hakkında daha fazlasına ulaşmak için bir mesaj bırakmanız yeterlidir.

 1. Sedat dedi ki:

  Dekoratif ayna için kullanmak istediğim ahşap malzemenin seçimi hakkında tavsiyelerinizi almak istiyorum.
  Hangi ağaç malzemesi ekononik ve amacına uygun, benimle paylaşırmısınız?
  Ayrıca Masif Çam için metrekare fiyat bilgisine ihtiyacım var. İyi çalşmalar.

  • Serender Ahşap dedi ki:

   Sedat bey merhaba,
   Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi ve öneriyi daha hızlı ve doğru bir şekilde alabilmeniz için aşağıdaki iletişim kanallarımızı kullanmanızı rica ederiz.
   E-mail: info@serenderahsap.com.tr
   Tel: +90(216) 415 2603(pbx)

   İlginiz için teşekkür ederiz.

 2. Eyup karabulut dedi ki:

  Dolap cercevesi icine kullanilabilecek 5,7,10 mm. kalinliklarinda çam masif panel uretimi yapiyormusunuz? ve fiyatlari konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Iyi gunler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Bize yazın