Masif Panel PARKMasif Panel PARK sektör içinde ciddi bilgi ve tecrübeye sahip, genç ve dinamik bir kadrosu olan, “Yeni Nesil Ticaret” anlayısı ile çalısan butik bir kurulustur.
Ünvanı altında yer alan ahşap ürünlerinin tedarik noktası olarak hizmet verir.


Müsteri Odaklı Çalısma Prensiplerimiz:

Sektörün en önemli zinciri olarak gördüğümüz, imalata hazır ürünün tedarik aşaması hem son kullanıcı hem de üretici açısından çok büyük bir öneme sahiptir.

Bu bilinç ile çağdaş bir çalışma yöntemi kuran firmamız, arz talep dengelerini en avantajlı şekilde sağlamak için bilimsel bir çalışma yürütür.

Bunun için kurallarımız vardır:

 • Stoklarımız hep hazır olmalıdır:
  Mobilya imalatçısının üretim bandına girecek ürünün hammaddesine her an ulaşabilmesi şarttır. Firmamızın stokları taleplere cevap verecek şekilde düzenli olarak revize edilir.

  En çok tercih edilen ürünlerden, en özel ürünlere kadar, ihtiyaç duyulan tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur.

 • Gerçek zamanlı olarak piyasanın nabzı tutulmalıdır:
  Özel imalat içindeki atölyelerin zamansız talepleri olur. Böyle zamanlarda fiyat dalgalanmalarından etkilenmek ya da ürün sıkıntısı çekmek istemez. Masif Panel PARK, müşterilerinin bu kaygılarını ortadan kaldıracak profesyonellikte çalışır. Düzenli olarak piyasa analizi yapar ve hazırlık yapar.
 • Teslim etme sürecinde prosedür olmamalıdır:
  Müşteri sürekli acil siparişler alır. Böyle durumlarda ürün siparişinin gecikmesi büyük stres yaratır. Masif Panel PARK, hantal işletme modelini vizyonuna yakıştırmaz. Sipariş sürecini etkin ve hızlı bir şekilde işletir. Sorunsuz ve hızlı bir teslimat sağlar. 
 • Ürünler en uygun fiyata tedarik edilmelidir:
  İmalat atölyeleri aldıkları siparişleri en avantajlı şartlar altında çıkarmak için aradıkları ürüne en iyi fiyatı almak ister. Masif Panel PARK, masif panel imalatını yakından takip eder, en iyi ürünleri en uygun fiyatlarda tedarik eder. Bu avantajı müşterileri ile paylaşmaktan mutluluk duyar. 
 • En samimi şekilde bilgi paylaşılmalıdır:
  Masif Panel PARK setörün her aşamasına hakim ve bilgili ekibe sahiptir. Kararsız kaldığınız durumlarda en iyi sonuç için en doğru seçimi yapmanızda danışmanlık yapar. 
Bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.
WhatsApp Bize yazın