Ahşap Tezgah Büyüsü

ahşap tezgah

Ahşap Tezgah tercih edenler çok iyi bilir; onun kendine has büyüsü, sözden daha öte sıcaklığı vardır. Ona dokunduğunuzda içinizde hoş bir duygu kıpırdar. Bu tesadüf değildir. Doğal ağacın, doğadan gelen, genlerimizle tam barışık, huzur veren büyüsüdür. İşte o doğallık, bir ahşap tezgah formda olduğunda da aynı kalır. Gözleriniz dinlenir, ruhunuzu huzur kaplar, nefesiniz derinleşir… Adeta bir terapi gibidir. 

Ahşap tezgah, konu mutfak olduğundan ayrı bir öneme sahiptir. Herkes gibi sizde; tamamen doğal, hijyenik ve saf bir mutfak tezgahı istersiniz. Aynı zamanda modern, şık ve kullanışlı olmalı dersiniz. Zamanın zevklerine, yıpratmalarına, eskitmelerine karşı koysun istersiniz. Asla modası geçmesin, her an en güzel mutfak tezgahı benim olsun dersiniz… Bir türlü adını koyamazsınız ama birisi kulağınıza eğilip  “Ahşap” dediğinde Evet! diye haykırmak istersiniz. Ahşap Mutfak Tezgâhlarının iste böyle bir büyüsü vardır.

Doğal ağacın insanlığın ilk tarihinden beri hayatımızdaki modası hiç bitmemiştir. Çünkü o bizden bişeydir. Ağaca güveniriz. Onu severiz. Onun sıcak dokunuşunu çok iyi biliriz. Sahip olduğumuz bir eşyanın o doğallıkta olmasını isteriz. Çünkü onu hissederiz. Hangi şekle girerse girsin onun yaşayan bir şey olduğunu çok iyi biliriz.

Ahşap Mutfak Tezgahı Ayrıcalıktır!

Konu mutfak tezgahları olduğunda da aynı şeyleri isteriz. İşte o yüzden ihtiyaç duyduğunuz her şeyi aynı anda karşılayan tek seçenek vardır: Ahşap tezgahlar…

Örnek Ahşap Tezgah Modelleri

Masif Panel PARK, ahşap mutfak tezgahı fiyatları ve satış politikalarında müşteri odaklı çalışma prensipleri ile en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Arzu edilen ticaret anlayışı ve modern bakış açısı ile beklentilerinize en iyi çözümü üretmek için çalışıyoruz. Bkz: Müşteri Odaklı Çalışma Prensiplerimiz

Ahşap Tezgah Modellerinden İlham Al!

Neden Ahşap Tezgah ?

Uzun Ömürlüdür

Bilinenin aksine ahşap tezgahlar uzun ömürlüdür. Ağacın dayanıklı yapısı ve tezgah üretiminde kullanılan aynı doğallıkta cilası bir ahşap tezgahı diğer alternatiflerinden çok daja uzun ömürlü kılar.

Yangına Dayanıklıdır

Ahşap, ısı geçirmeme ve kömürleşme özelliklerinden dolayı yangına 30-90dk dayanabiliyor. Petrokimya içeren diğer tezgahlar yangın etkisini artırırken ahşap tezgahlar kolay kolay alev almaz.

Bakımı Kolaydır

Ahşap mutfak tezgahınızı çoğu zaman nemli bir bez ile kolayca temizleyebilirsiniz. Koruyucu doğal cilası sayesinde leke tutmaz. Küçük çizikleri ise, basit bir zımpara yardımı ile kolaylıkla gidermeniz mümkündür.

Temiz ve Fonksiyoneldir

Ahşap Mutfak Tezgahları, modern görüntüsünün arkasında doğanın saflığını taşır. Geçiş noktalarındaki zarifliği, duyularınızı harekete geçirir. Hijyenik olması, doğası gereğidir. En sevdiklerinizi güvenle emanet edebilirsiniz

Doğal ve Zarasızdır

Doğanın özünü içinde barındıran ahşap, doğası gereği masiftir. Parlatıcı birleştirici malzemeler de dahil ahşap tezgahlar organiktir. Doğal olarak zararsızdır. Ahşap mutfak tezgahınıza her şeyinizi emanet edebilirsiniz

Modern ve Şıktır

Bir Ahşap Mutfak Tezgahının modası asla geçmez. O doğası gereği her zaman asildir. Zamanın değişimi onun için biriken hikayelerden ibarettir. Asla demode olmaz. Diğer alternatifleri gibi unutulup gitmez.

Ahşap Mutfak Tezgahları Hakkında

Ahşap Tezgah Modelleri – Masif Panel PARK

Ahşap Mutfak Tezgahı Modelleri ve örnek  uygulamalarımız için mağazamızı ziyaret edin.

Adres : Cevizli Mahallesi, Hukukçular Towers, Mustafa Kemal Cd. D:A Blok No:33, 34865 Kartal/İstanbul 

Telefon : 850-840 9693

Call Now Button