Ahşap pergole ya da Kamelya siz adına ne derseniz deyin; onun tanımında öte güzelliği, şıklığı ve ortama hayat katan bir havası vardır. Doyumsuz sohbetlerin, unutulmaz anların, ruhu dinlendirmenin, belki de huzurun adıdır çoğu zaman o.

ahşap pergole

Ahşabın tüm sıcaklığını içinizde hissedeceğiniz bir ortam hayal edin; etrafı tabiatın kokusunu salan çiçeklerle sarılı, 2 adım sonrasında yazın sıcağını yaşarken altına girdiğiniz anda nefes olan, adeta ormanın klimatik etkisini ayağına getiren sihirli bir alan. İşte Ahşap pergolelar ile hayat bulan mekanlarda böylesi duygular yaşanır.

Etrafı sarmaşıklarla sarılı, bulunduğu ortamın tüm doğallığını yansıtan, estetik bir o kadar da işlevsel bu yapılar artık herkesin hayali. İster havuz başında olsun, ister arka bahçenizde, dış mekanların en vazgeçilmezi, en çok vakit geçirilen yeri.

Üzeri kapalı olduğunda kamelya, açık olduğunda pergole denilen bu yapılar kendisi küçük ama büyük anıların sahibi yaşam alanlarıdır. Bir kaçış yeri, bir kapış yeri, altında olmanın tek başına huzur verdiği, gölgesiyle, sıcaklığıyla bir kaçamak yeri.

Ortamın özelliklerine göre özel olarak tasarlanan ve uyarlanan ahşap pergole ya da kamelya ürünlerinin imalatında en önemli unsurlardan biri doğayı ve ortamı iyi analiz edebilmek yatar. Ahşap pergole tüm doğallığının, tüm estetiğini ve tüm işlevselliğini ortaya koyacak şekilde tasarlanmalı ve ağacın sıcaklığını, saflığını hücrelerinizde hissettirecek derecede yansıtmalıdır.

Masif Panel PARK, pergole ya da kamelya üretiminde %99.6 müşteri memnuniyeti ile hem zevkinize, hem bütçenize uygun tasarımlar ve uygulamalar sunarken, sizi büyüleyen ortamın inceliklerine hassasiyet gösterir.

Ahşap pergole Fiyatları:

ahşap pergola fiyatlarıAhşap pergole fiyatlarımızı belirleyen unsurlardaki değişkenlikler ve sizlerin beklentileri analiz edilmeden verilen fiyatların adil olmayacağı düşüncesi ile bir fiyat listesi yayınlamayı etik bulmuyoruz. Ancak ahşap pergole ya da kamelya siparişlerinizi fiyatlandırırken tüm tedarik ve imalat avantajlarını pozitif farklılık olarak ortaya koyan firmamız, özgün ve hayallerinize özel ahşap pergolenızı en uygun fiyatlarda sunacağı inancı ile hizmet verir.

Firmamızın güçlü tedarik zinciri ahşap ürünlerdeki farkını ortaya koyarken, sıra dışı ekibi beklentilerinizin ötesinde sunum yapar. Ortamınız için en ideal pergole uygulamasına en uygun fiyatlarla ulaşacağınıza inancımız tamdır. Bu konuda müşteri temsilcilerimizden ön bilgi ya da fiyat teklifi almayı ihmal etmeyiniz. Memnun müşteri listemizdeki yeriniz hazır.

Masif Panel PARK olarak bizler bilgi, tecrübe ve tedarik gücümüzü talepleriniz için sunarken, deneyimli ve sanatkar ekibimiz ile hayallerinize dokunmak için heyecanlanırız.

Ahşap ürünler ile harikalar vaat eden firmamızın diğer uygulama alanlarını incelemeye buradan devam edebilir ya da hemen iletişime geçmek için tıklayabilirsiniz.

Ahşap pergole modelleri hayallerinizle sınırlı, ortamınızla çeşitli bir yelpazede değerlendirilebilir. O yüzden sizlere yüzlerce hatta binlerce model de sunsak hayalinizdekinden daha güzel olmayacağına inanıyoruz.

Sizlere ilham vermesi açısından aşağıdaki ahşap pergole ve kamelya modellerimizi inceleyerek başlayabilirsiniz.

Ahşap pergole Modelleri:

Kişiye özel, ortama uygun tasarımlarımızdaki fark, özgün ve estetik bakış açımızdan geçer. Uygun masif panel ağacın, uygun dış ortam ambiansı ve duygusuyla sizin dünyanıza bir kapı açmak için çalışan ekiplerimiz hayallerinize dokunduğunu hissettiği an başarmış olur.

Beklentilerinizin ve taleplerinizin tam karşılığı olan ahşap pergole modelini sizinle birlikte belirlemekten mutluluk duyarız.

Call Now Button
WhatsApp Bize yazın