Ahşap Merdiven Tercih Etmek Tesadüf Değildir

<strong>ahşap merdiven</strong>

Ahşap merdiven ürünleri incelemeden önce, merdiveni incelemeliyiz. Matematiksel ölçülerle hassas bir şekilde basamaklarla oluşturulan, bir başka bakış açısı ile, dikey yürümemizi sağlayan oluşuma merdiven diyoruz. Merdiven yapımında bir çok malzeme kullanılabilir; ama kabul etmeliyiz ki bir ahşap merdiven kadar içimizi ısıtamaz hiçbiri…

İnce düşüncelerle dizayn edilmiş kıvrımlara ve hatlara sahip bir merdiven ancak bir ahşabın doğallıyla elde edilebilir. Sadelik, güç ve güzellik bir ahşap merdivende yan yana gelen unsurlardır. Mekanların hem iç kısımlarında hem dış kısımlarında kullanılabildiği gibi, park vb. halka açık alanlarda da çok sıcak bir görüntü sunar. İstenirse demonte edilebilir, taşınabilir. uzun ömürlü yapısı ile hiç kaygılanmadan kullanılabilir. Düşmelere karşı darbelerin şiddeditini azaltır. O yüzden daha güvenlidir; üstelik çok daha hafiftir.

Masif Panel PARK, merdiven imalatında masif ahşabın tüm çekiciliğini yansıtan çizgilere imza atar. Hayallerinizin bir adım ötesi için sizinle aynı heyecanı yaşar. Yılların kattığı tecrübe, profesyonel tasarım ve uygulama ekibi, çağdaş bakış açısı, teknolojinin tüm imkanları ile her zaman en iyi fiyatları sunar. Elinizi uzatın, biz hazırız. Bizlere hemen şimdi ulaşın…

Ahşap Merdiven Adeta Bir Sanat Eseridir

Masif paneller ile imal edilen ahşap merdivenler adeta bir sanat eseridir. Doğru alanda, doğru bir mimari ile kullanıldığında bir mekanın kıskanılması için tek başına yeterlidir. Ahşabın sıcaklığı ile merdivenin kıvrımları iki sevgilinin buluşması gibidir. Ahşap merdiveni sıradan bir merdivenden ayıran onca özellik varken, en büyük şey içimizi gıcıklayan o aşk duygusudur. Onun doğallığına ve sıcaklığına, mekana tam olarak uyumuna karşı koyamazsınız.  Bir ahşap merdivenin büyüsünden gözünüzü alamazsınız.

Onun doğallığı belkide en büyük silahıdır. Basamaklarında kendinizi bir yıldız gibi hissetmenizi saplayan bir özelliği vardır. Hissettiklerinizin anlam veremez, bazen onun samimiyeti bazen de ihtişamı ile teslim olursunuz.

Bir Ahşap Merdivene her şeyden önce aşık olursunuz.

Her alana, her türlü malzemeye %100 uyum sağlar. Kullanıldığı alanda rahatsız etmez, aksine gözünüzü rahatsız edecek bir çok şeyi örtebilme yeteneğine sahiptir.

Ahşap Merdiven Çözümleri – Masif Panel PARK

Ahşap Merdiven çözümlerimiz ve örnek uygulamalarımız için mağazamızı ziyaret edin.

Adres :Cevizli Mahallesi, Hukukçular Towers, Mustafa Kemal Cd. D:A Blok No:33, 34865 Kartal/İstanbul

Telefon : 850-840 9693

WhatsApp Bize yazın