Dekorasyonda Ahşap ile Gelen 2019 Trendleri: Minimalist ve Huzurlu

Yaşam alanlarında çok daha doğal dokular kullanmak isteyen modern kültürün insanı için ahşap dekorasyon vazgeçilmez bir tercihtir. Görünen o ki, 2019 yılına damga vuracak dekorasyon fikirleri, daha minimalist tercihleri içeriyor. Mekan dekorasyonu konusunda alanında isim yapmış ünlü mimar ve tasarımcıların ortak fikri; karmaşadan uzak ancak işlevsel, göze ve ruha sakinlik ve huzur veren minimalist tasarımların 2019 yılının trendi olacağı yönündedir.

minimalist ahşap dekorasyon

Minimalist Ahşap Dekorasyon Fikirleri

minimalist ahşap yatak odası dekorasyonu

Yaşam alanlarının dekoratif olarak tasarlanması ile birlikte, kullanışlı, sade ve işlevsel mekanlar ortaya çıkmaktadır. Minimalisit dekorasyon fikirleri de tam da burada kendini göstermektedir. Ferah ve huzurlu yaşam alanı sağlarken, düzenli ve modern bir görünüm ile beklentilere tam cevap veriyor.

Kulağa çok hoş gelse de minimalist dekorasyon fikri sanıldığı kadar kolay değildir. Oldukça dikkat ve beceri gerektiren tasarım ortaya konmalıdır. Çünkü az eşya demek, kullanış ve işlevsellikten fedakarlık etmek değildir. Sade bir tasarıma imza atarken aynı zamanda kullanışlı ve işlevsel bir dekorasyon oluşmalıdır.

doğal ahşap minimalist dekorasyon

Modern, enerjisi yüksek, işlevsel ve konuklar üzerinde hayranlık uyandıracak minimalist ve huzurlu bir dekorasyon için ahşap her zaman olduğu gibi risksiz ve vazgeçilmez bir seçenektir. Dekorasyonun merkezine ahşabı koyduğumuzda bize sağladığı esneklik, sıcaklık ve uyum sayesinde, çizgiye döktüğümüz o hayali yaratmak mümkündür.

Hareket alanı geniş, sade ancak işlevsel, kolaylıkla odak noktası belirleyebileceğiniz minimalist ahşap dekorasyon çözümleri ile inanılmaz gösterişli ve zarif bir mekan ortaya çıkabilir.

Ahşap ile Daha Özgür, Daha Huzurlu, Daha Şık

ahşap dekorasyon 2018 trendleri

Daha fazla boş alan yaratılmasıyla birlikte daha özgür, daha ferah ve havadar bir atmosfer yaratan minimalist tasarımlar, ahşabın göz dolduran, modern, doğal ve şık görüntüsü ile büyülü bir yaşam alanı haline gelir.

minimalist ev dekorasyonu

Ahşabın esnekliği ve çeşitliliği ile doğru dekore edilmiş minimalist mekanlar son yıllarda hızla tercih sebebi olmaya başlamış 2018 yılının parlayan yıldızı olmuştur. Mekanlarınızda masif panel ürünler kullanmak konusunda asla şüphe etmenize gerek yoktur. Onun sayısız avantaj ve üstünlükleri vardır.

Siz de hayallerinizdeki dekorasyon fikrinin içine ahşabı dahil etmek isterseniz, alanında uzman mimarlarımız ile sıcak bir atmosferde kahve içebilir, tamamen ücretsiz ahşap dekorasyon uzmanlığında danışmanlık hizmeti ve fikir alabilirsiniz. Bunun içim tek yapmanız gereken mağazamızı ziyaret etmektir. Ayrıca mağazamızda örnek uygulama ve projelerimizden ilham alabilir, projenizin taslak olarak fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Dahası sürprizlerimizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Bize yazın